Víme jak velkou radost má každý z nás při otvírání balíčku. Je úplně jedno jestli nám někdo blízký daruje dárek, v kterém na nás čeká překvapení, anebo jestli máme před sebou takzvaný dárek od sebe pro sebe. I taková zásilka z e-shopu, kdy přesně víte co se v ní nachází, může přece být velkým zážitkem. Právě o to se snažíme při balení v skladě Heřmánkové louky. Aby každý jeden balíček byl krásným překvapením, i když víte, že tam s největší pravděpodobností bude to zázračné sérum na pleť, které si objednáváte již po čtvrté. :-)


A jak tedy ty balíčky balíme? V první řade, každý jeden balíme pečlivě, aby k vám produkty přišli v pořádku a po cestě se neponičili.
Bílou krabičku z recyklovaného kartonu zdobíme jen razítkem s naším logem. Vysteleme ji bílým hedvábným papírem a následně ji vyplníme dřevitou vlnou, která lehce tlumí nárazy. Pak přijdou na řadu vaše objednané produkty a na závěr děkovná kartička. Vážíme si každé vaší objednávky a chceme vám to dát najevo i svým osobním přístupem a komunikací.
 


Jako malý voňavý dárek ke každé objednávce přikládáme bylinkový čaj ze sušeného heřmánkového květu. Nejen proto, že Heřmánek jsme si zvolili jako náš hlavní symbol, ale především proto aby jste si dopřáli chvilku pro sebe se šálkou výborného a zdravého čaje.

 

Myslete na to, krása se skrývá nejen všude kolem nás, ale hlavně vevnitř! Hýčkejte se a dopřávejte si oddech a péči, kterou si zasloužíte!

 

Abychom nezapomněli, tato bílá krabička, je vždy zabalena ještě do jedné větší kartonové krabice. Ta je vystlaná letáčky, které nalézáme v naší schránce. Abychom tak alespoň malinko odlehčili naší planetě, rozhodli jsme se při balení vyhýbat bublinkové fólii a všem plastům.