Elišku Kubíkovou snad nemusíme ani představovat. Tato známá a úspěšná svatební a lifestylová fotografka však kromě fotografování, cestování a svých roztomilých koček, miluje i přírodu a zdravý životní styl. Ráda se obklopuje rostlinkami a ve volném čase ji nejspíš najdete jak se potuluje v horách.

Není to tak dávno co Eli přecházela na přírodní kosmetiku. Svoji motivaci proč vyměnit chemii za přírodní produkty popisuje i na svém blogu Seasidewildflower: 

"Něco se ve mně změnilo a já už jsem skrátka víc nechtěla vystavovat svou pleť chemii a zároveň tak podporovat značky, které své produkty testují na zvířatech. Veškerá kosmetika, kterou používáme, proniká přes naši pokožku do těla, což není vůbec zdravé, může to být příčinou alergií, ekzémů atp. A tak jsem si položila zásadní otázku: Proč používat tolik chemikálií, když se největší zázraky dějí skrze samotnou přírodu? Přechod na přírodní kosmetiku je dlouhý proces a chvíli trvá, než najdete ty nejlepší produkty pro vaši pleť, ale rozhodně to stojí za to. Nakonec se vám vaše tělo odvděčí krásnou pokožkou a budete se cítit skvěle, že si koupíte výrobek bez utrpení zvířete nebo uděláte něco dobrého pro životní prostředí."

Z Heřmánkové louky Eliška vyzkoušela celkem tři produkty a už má i svého oblíbence.
Přečtěte si o jejích tipech a zkušenostech s přírodní kosmetikou na blogu Seasidewildflower zde: Beauty by Hermankova louka

Foto: Eliška Kubíková / www.elikubikova.com

Produkty z tohoto článku