Almara Soap, to jsou výjimečná mýdla s láskou a nadšením vyráběné v manufaktuře paní Veroniky Machkové. Ta při výrobě využívá tradiční metodu za studena, kdy spojuje kvalitní čisté rostlinné oleje s vodou a louhem. Mýdlovou směs na závěr provoní přidané přírodní esence, vonné oleje, bylinky, koření a kousky ovoce. Nádherný design tvoří autorka pomocí zcela přírodních barev a originálních tvarů. Díky tomu je každé mýdlo unikátním kouskem. Ideální jako dárek pro vaše nejmilejší, třeba jen tak pro radost.
 
 
Ptáte se, co je na české značce Almara soap tak výjimečné, nebo jiné od ostatních výrobců? Pro nás je to rozhodně její přístup k výrobě. Každé mýdlo má totiž jinou recepturu, která je podřízena účelu, za kterým je vyrobené. Mění se však nejen receptura ale také vzhled každého mýdla, a to rozhodně stojí za pozornost.
Značka se řídí sloganem „Buď hlasem, ne pouze ozvěnou“, i díky tomu jsou jejich mýdla jiná, než běžně dostupná přírodní mýdla.
 
Obrovská kreativita, estetické cítění, energie, nadšení a hlavně 100% ruční práce. To vše je možné poznat už při pohledu na každé jedno mýdlo.
Jen se podívejte na fotky, jak dokonalé a zároveň místy šílené kombinace dokáže paní Veronika vytvořit. Má dokonce speciální kolekce pro různé příležitosti, či už je to svátek sv. Valentýna, Vánoce anebo nádherně něžné mýdlo, které připomíná ranní sníh.
 
Obrovská kreativita, estetické cítění, energie, nadšení a hlavně 100% ruční práce.
 
V nabídce Almara Soap najdete mýdla pro suchou, citlivou a ekzematickou pokožku, stejně jako pro mastnou a aknózní, která vyžaduje speciální péči.
Vyrábí také mýdla pro pleť normální a bezproblémovou, která si může dovolit v koupelně i trochu víc zábavy. Tato mýdla voní po ovoci či exotických květinách, mají barevný a zářivý vzhled a jsou prostě „fancy“. I při své sytější vůni a barvě však stále velmi jemně mydlí a zanechávají pokožku jemnou a nevysušenou. Kromě mýdel v nabídce Almara Soap naleznete také vyživující a pečující balzámy na rty.
 
Tuto nádhernou značku jsme objevili při potulkách mezi stánky na pražském kosmetickém veletrhu. Právě Almara soap byla takovou malou voňavou oázou mezi všemi těmi velkými výrobci kosmetiky. Milý rozhovor s paní Veronikou, její přístup k výrobě, filozofie značky, estetické cítění a především kvalita a originalita výrobků nás přesvědčila, že tato značka rozhodně nesmí chybět v naší nabídce.
Jsme za tuto spolupráci nesmírně rádi a proto přijměte naše pozvání a nahlédněte do říše fantazie značky Almara soap.

Produkty z tohoto článku